Staţie autobuz Biserica Ceangăi 1 (Traseu 1)
(autobuz local)
TRASEUL NR. 1: Gară - Opera - Sântuhalm - Bârcea Mică - Cristur şi retur
DUS: Gară 1 - Opera - Casa Pensii - Liceul Auto - Biserica Ceangăi 1 - C.A. Rosetti - Peco Sântuhalm 1 - Sântuhalm Şcoală 1 - Macon 1 - Bârcea Mică (Cămin Cultural) - Cristur 1 - Sf. Nicolae - Cristur Sat (Şcoala Maghiară) - Trandafirilor
ÎNTORS: Trandafirilor - Cristur Sat (Şcoala Maghiară) - Sf. Nicolae - Cristur 2 - Macon 2 - Sântuhalm Şcoală 2 - Tipografie - Biserica Ceangăi 2 - Mioriţa - Loto - Mall - Gară 2
Foto: DevaCity