Staţie autobuz Policlinica veche 1 (Traseele 2, 4, 6, 7)
(autobuz local)
TRASEUL NR. 2: Gară - Viile Noi - Opera - Zăvoi - Archia şi retur
DUS: Gară 1 - Barou Avocaţi - Complex Progresului - Baia Sărată 1 - Viile Noi 1 - Zahana 1 - Zahana 2 - Viile Noi 2 - Baia Sărată 2 - Catedrală - Opera - Casă de Pensii - Policlinica Veche 1 - Eminescu (U.M.) - Eminescu (Blocuri Mintia 1) - Zăvoi - Archia
ÎNTORS: Archia - Zăvoi - Eminescu (Blocuri Mintia) 2 - Policlinica Veche 2 - Mioriţa - Loto - Mall - Piaţa Centrală - Gară 2
TRASEUL NR. 4: Orizont - Bălcescu - Sala Sporturilor - Complex Comercial şi retur
DUS: Orizont - A.N.L. - Eminescu (Blocuri Mintia) 2 - Bălcescu 1 - Bălcescu 2 - Sala Sporturilor 1- Giratoriu Zarandului - Complex Comercial
ÎNTORS: Complex Comercial - Ştrand Deva - Sala Sporturilor 2 - Policlinica Veche 1 - Licee Industriale 1- UZO Balcan 1 - Orizont.
TRASEUL NR. 6: Gară - Casă de Cultură - Spital - Policlinica veche - Minerului şi retur
DUS: Gară 1 - Barou avocaţi - Patria - Casă de Cultură - Spital - Policlinica Veche 1 - Eminescu (UM) - Eminescu (Blocuri Mintia) 1 - Minerului
ÎNTORS: Minerului - Uzo Balcan 2 - Licee industriale 3 - Policlinica Veche 2 - Mioriţa - Ulpia - Poşta Veche - Piaţa Centrală - Gară 2.
TRASEUL NR. 7: Mureşului - Gară - Casă de Cultură - Orizont şi retur
DUS: Mureşului - Griviţei - Brâncuşi - Gară - Barou avocaţi - Patria (Spicul) - Casă de Cultură - Spital - Policlinica Veche 1 - Licee industriale 1 - Uzo Balcan 1 - Orizont
ÎNTORS: Orizont - A.N.L. - Eminescu (Blocuri Mintia) 2 - Bălcescu 1 - Bălcescu 2 - Mioriţa - Ulpia - Poşta Veche - Piaţa Centrală - Gară - Iancului - Brâncuşi - Griviţei - Mureşului
Foto: DevaCity